ÖNLEYİCİ BAKIM

HAVA KOMPRESÖRÜ ÖNLEYİCİ BAKIM
Önleyici bakım ile amacımız, gerçek arızalardan önce olası problemleri tespit etmektir. Önleyici bakım programlarımız, işletim bileşenlerini, yağ filtresi değişikliklerini, temizlik ve yağlamayı, yağ analizini ve küçük ayarlamaları kapsamaktadır. Ana bileşenlerden hortumlara, kondenstoplara, elektrik bağlantılarına ve kirletici maddelere kadar her şeyi kontrol ediyoruz.

Ayrıca profesyonel sistem önerileri ve yapılan işin ayrıntılı bir kaydını da içeririz. Teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için titreşim analiz cihazları, yağ örnekleme kiti, amp / voltmetre, osiloskop, güç analizörü ve bir dizi araçla donatılmıştır.

Ekipmanınızın ne kadar yoğun kullanıldığına ve kullanılabilirliğine bağlı olarak yıllık inceleme için üç aylık veya aylık bir önleyici bakım programı oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bakım planını uyarlayın. Geniş ve eğitimli bir servis departmanımız olması, değişen taleplerinizi karşılamak için bize yetenek ve esneklik sağlar. Teknisyenlerimiz, üreticiden bağımsız olarak her türlü basınçlı hava ekipmanını korurlar.

KURULUM TALEBİ

[Form id=”6″]