TIBBİ HAVA SİSTEMLERİ

Tıbbi Hava
Ermes Komrpesör Makine , PowerEx Medikal Hava ve Vakum Sistemleri için yetkili bir satıcıdır.

Powerex neden Tıbbi Hava ve Vakum teknolojisinde liderdir?

YENİLİKÇİ Powerex, ilk Dry Scroll’u ve ilk Kompozit Piston teknolojilerini ABD pazarına sundu.

KALİTE Powerex, ISO9002 tescilli tesislerindeki tüm hava uçlarımızı üretmektedir.

GÜVENİLİR 200’den fazla yetkili servis merkezi ve dağıtıcıdan oluşan bir servis ağı ile, Powerex ürünlerinin zaman içinde güvenilir ve dayanıklı bir zaman olduğu kanıtlanmıştır.

MÜHENDİSLİ ÜRÜNLER Powerex mühendisleri, özel saf hava veya vakum gereksinimlerinizi karşılayacak özel bir paket tasarlayacaklar.

Powerex, 1989 yılında yağsız kompresör pazarına ilk kuru siperi tanıttı. Sessiz titreşimsiz çalışmasına sahip tamamen kuru kompresyon odasını kaydırır, pistonlu kompresörlerle dikkate alınmayan gaz uygulamalarını davet eder. Powerex pistonlu kompresörlerde artık standart olan kompozit piston teknolojisi, halka ömrünü uzatıyor ve sıcaklığı düşürerek yıllarca güvenilirlik sağlıyor.

Powerex, tüm ürünleri yeni üç yıllık 10.000 saatlik pompa ve bir yıllık 5.000 saatlik sistem garantisi ile desteklemektedir. Kompresör teknolojisindeki ilerlemelerin kanıtlanması gerekmemektedir … kanıtlanmıştır.

Powerex, “Saf Hava” gereksinimlerinizi yıldan yıla sağlayan kompresörler ve kompresör sistemleri tasarlamaya ve üretmeye olan bağlılığını sürdürmektedir. Dünya standartlarında teknoloji, dünyadaki en büyük iki kompresör üreticisinin mühendislik ve üretim çabalarının bir sonucu olarak, yeni bir yağsız ve yağlanmış kompresör türünü yaratıyor; Hem ekonomik hem de güvenilir.

Temiz kuru basınçlı havanın sadece bir lüks değil bir zorunluluk olduğu kritik uygulamalar için, Powerex Pure Air kompresörlerinin hastaneler, diş hekimleri, üniversiteler, okullar, endüstriler ve laboratuarlarda zaman içinde güvenilir ve dayanıklı bir zaman olduğu kanıtlanmıştır.

TIBBİ HAVA TALEBİ

[Form id=”6″]